P45 - parking przy lotnisku Warszawa Okęcie

Parking Okęcie powstał z myślą o wszystkich osobach, które podróżują z lotniska Warszawa Okęcie i od zawsze miały problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca parkingowego w pobliżu lotniska.
Nasz parking znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska - 10 minut jazdy do terminalu Portu Lotniczego Okęcie im. F.Chopina. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy korzystną i tanią ofertę na postój krótko- i długoterminowy, ponieważ wiemy jak duży wpływ ma to na komfort podróży.

350 miejsc 24h pod ochroną

Na naszym parkingu oferujemy 350 miejsc parkingowych, dostępnych 24 godziny, 7 dni w tygodniu, na profesjonalnie przygotowanym terenie objętym ochroną firmy Solid Security i monitoringiem. Od terminala odlotów dzieli nas zaledwie 10 minut, dlatego zatrzymując się na parkingu Okęcie masz pewność, że nie spóźnisz się na swój samolot. Ponadto wszystkim naszym klientom oferujemy bezpłatny transfer nowoczesnym samochodem z terenu parkingu na lotnisko. Z kolei po powrocie z podróży nasz kierowca będzie na Ciebie czekać, aby odwieźć Cię do samochodu.

OKĘCIE PARKING

Parking Okęcie zlokalizowany przy ul. Szyszkowej 45 jest w całości utwardzony, posiada solidne ogrodzenie
i nocne oświetlenie. Został w pełni przystosowany do jazdy, a także do bezpiecznego poruszania się po jego terenie. Ponadto teren naszego parkingu podlega całodobowej ochronie, w której skład wchodzi również monitoring i gotowość załogi interwencyjnej Solid Security, a także ubezpieczenie w PZU S.A. Wszystko to sprawia, iż w czasie podróży nie będziesz się martwić o bezpieczeństwo Twojego samochodu.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów

Ponad 10-letnie doświadczenie to gwarancja najwyższą jakość świadczonej usługi na parkingu Okęcie P45. Jesteśmy przygotowani na każdą sytuację. Jeżeli przyjedziesz na parking wcześniej i będziesz miał ochotę odpocząć lub poczekać na znajomych, do dyspozycji pozostawiamy poczekalnię dla klientów, w której serwujemy aromatyczną kawę oraz gorącą herbatę, a czas umili Ci telewizja i dostęp do internetu. Z kolei gdyby po powrocie okazało się, że masz problemy z uruchomieniem samochodu, to możesz na nas liczyć - jesteśmy na to przygotowani i zawsze pomożemy!