P45 - parking przy lotnisku Warszawa Okęcie

Parking Okęcie powstał z myślą o wszystkich osobach, które podróżują z lotniska Warszawa Okęcie i od zawsze miały problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca parkingowego w pobliżu lotniska.
Nasz parking znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska - 7 minut jazdy do terminalu Portu Lotniczego Okęcie im. F.Chopina. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy korzystną i tanią ofertę na postój krótko- i długoterminowy, ponieważ wiemy jak duży wpływ ma to na komfort podróży.

350 miejsc 24h pod ochroną

Na naszym parkingu oferujemy 350 miejsc parkingowych, dostępnych 24 godziny, 7 dni w tygodniu, na profesjonalnie przygotowanym terenie objętym ochroną firmy Solid Security i monitoringiem. Od terminala odlotów dzieli nas zaledwie 7 minut, dlatego zatrzymując się na parkingu Okęcie masz pewność, że nie spóźnisz się na swój samolot. Ponadto wszystkim naszym klientom oferujemy bezpłatny transfer nowoczesnym samochodem z terenu parkingu na lotnisko. Z kolei po powrocie z podróży nasz kierowca będzie na Ciebie czekać, aby odwieźć Cię do samochodu.

OKĘCIE PARKING

Parking Okęcie zlokalizowany przy ul. Szyszkowej 45 jest w całości utwardzony, posiada solidne ogrodzenie
i nocne oświetlenie. Został w pełni przystosowany do jazdy, a także do bezpiecznego poruszania się po jego terenie. Ponadto teren naszego parkingu podlega całodobowej ochronie, w której skład wchodzi również monitoring i gotowość załogi interwencyjnej Solid Security, a także ubezpieczenie w PZU S.A. Wszystko to sprawia, iż w czasie podróży nie będziesz się martwić o bezpieczeństwo Twojego samochodu.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów

Ponad 10-letnie doświadczenie to gwarancja najwyższą jakość świadczonej usługi na parkingu Okęcie P45. Jesteśmy przygotowani na każdą sytuację. Jeżeli przyjedziesz na parking wcześniej i będziesz miał ochotę odpocząć lub poczekać na znajomych, do dyspozycji pozostawiamy poczekalnię dla klientów, w której serwujemy aromatyczną kawę oraz gorącą herbatę, a czas umili Ci telewizja i dostęp do internetu. Z kolei gdyby po powrocie okazało się, że masz problemy z uruchomieniem samochodu, to możesz na nas liczyć - jesteśmy na to przygotowani i zawsze pomożemy!