Opinie o Parkingu P45

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o Parking Okęcie:

Opinie Parking P45 Bardzo dobra obsługa. Korzystałem już kilkanaście razy i z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim. Czasem dają rabaty dla stałych klientów. Mają klimatyzowane busy i podstawki dla dzieci.

Stanisław Wiaderny, Październik 2017

Opinie Parking P45 Profesjonalne podejście, szybki transfer na lotnisko jak również spowrotem na parkung dosłownie 5 minut oczekiwania.

Tomek Marczak, Wrzesień 2017

Opinie Parking P45 Obsługa i wykonanie usługi bez najmniejszego zarzutu, szybko i sprawnie w przystępnej cenie, w 10min z/na lotnisko. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Sebastian Sędzikowski, Maj 2017

Opinie Parking P45 Bardzo dobra lokalizacja, miła obsługa,szybki transfer na lotnisko i po powrocie na parking. Bardzo profesjonalnie wszystko zorganizowane. Alejki utwardzone. Pracownik pomaga w parkowaniu. Korzystałam z innych parkingów ale parking na Szyszkowej 45 jest super. Polecam i pozdrawiam obsługę.

Edyta Wysocka, Grudzień 2016

Opinie Parking P45 Korzystałem z tego parkingu - SUPER - musiałem być o 4 w nocy na lotnisku. Obsługa parkingu dzwoniła do mnie i dopytywała, czy dotrę na czas, gdyż jechałem z Wrocławia. Transfer szybki i bez problemów. Polecam wszytkim

Tomasz Augustyniak, Grudzień 2015