Opinie z Google o Parkingu P45

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o Parking Okęcie:

Opinie Parking P45 Działalność tego Parkingu mnie zaskoczyła. Prosta zwykła usługa parkingowa wybrana z przypadku z listy wielu takich miejsc po której niczego bym się nie spodziewał oprócz oczywiście bezpiecznego przechowania auta przerodziła się w choć krótką, ale bardzo miłą przygodę w wawie. Podejście całego personelu tej firmy powoduje, ze ma się wrażenie, ze jest się NAJWAZNIEJSZYM długo oczekiwanym Klientem o którego się dba od samego początku do końca. Pełna opieka, kultura, pomoc. Ten Parking na prawdę zasługuje na specjalne wyróżnienie. Ja już z innego na pewno nie skorzystam, przy następnej wizycie tylko Szyszkowa45. Panowie, tak trzymać! Pozdrawiam!

Krakus611, Październik 2020

Opinie Parking P45 Z wielką przyjemnością polecam ten parking. Logistycznie świetnie zlokalizowany, rezerwacja bez konieczności wcześniejszej wpłaty. Z dokładnością kilkusekundową panowie kontaktują się telefonicznie na godzinę przed umówionym czasem parkowania w celu potwierdzenia rezerwacji. Niezwykle miła, kulturalna obsługa, kilkuminutowe niezbędne formalności i już jesteś transferowany busem na lotnisko. Precyzyjne wskazówki dotyczące kontaktu po powrocie na otrzymanym potwierdzeniu parkingowym. Okres oczekiwania na odbiór z lotniska -10-15 min. Panowie pomagają w przeniesieniu bagaży. Parking bezpieczny, z profesjonalną obsługą. Z przyjemnością będę nadal zawsze z niego korzystał.

Mieczysław Stankiewicz, Styczeń 2020

Opinie Parking P45 Z tego parkingu skorzystałam po raz pierwszy i zamierzam korzystać w przyszłości. Wcześniej korzystałam z dwóch innych parkingów równie niedaleko lotniska, ale brakowało im tego "czegoś", co znalazłam na Parkingu Okęcie Szyszkowa 45. Parking bardzo dobrze zorganizowany, miejsca wyznaczone w profesjonalny sposób. Szybka i przemiła obsługa zarówno przez telefon przy rezerwacji, jak i na miejscu. Pracownicy bardzo uprzejmi i komunikatywni, co z punktu widzenia całej logistyki jest bardzo istotne.Nie potwierdziły się moje początkowe obawy, że za bardzo konkurencyjną cenę jaką zaoferował parking otrzymam niższy standard niż na parkingach, z których dotychczas korzystałam - stało się wręcz przeciwnie: parking oferuje wysoki standard obsługi klienta oraz idealne warunki przechowywania samochodu. Szybki transfer na i z lotniska. Dzięki opracowanej przez obsługę parkingu procedurze kontaktu po przylocie oraz elastyczności kierowcy, nie czekałam na transport nawet 2 minut - pewnie to również częściowo zasługa zbiegu okoliczności, ale mimo to wszystko powyższe złożyło się na moją BARDZO pozytywną opinię o parkingu. Polecam go z czystym sumieniem i życzę wszystkim, którzy zdecydują się skorzystać z usług Parkingu Okęcie Szyszkowa 45 doświadczeń przynajmniej tak pozytywnych, jak moje.

Magdalena Piotrowska, Styczeń 2020

Opinie Parking P45 Parkuję na tym parkingu już od dłuższego czasu jak tylko gdzieś lecę z Warszawy a zdarza się to dość często, ponieważ w końcu udało mi się znaleźć parking gdzie obsługa jest naprawdę miła co jest dla mnie bardzo ważne, wszystko odbywa się na czas, rezerwacja jest prosta i bardzo szybka. Transfer na i z lotniska bardzo sprawny. Polecam z czystym sumieniem i z pewnością nadal lecąc gdzieś z Warszawy swoje auto będę zostawiała na tym właśnie parkingu :)

Klaudia R, Styczeń 2020

Opinie Parking P45 Bardzo dobra lokalizacja, miła obsługa,szybki transfer na lotnisko i po powrocie na parking. Bardzo profesjonalnie wszystko zorganizowane. Alejki utwardzone. Pracownik pomaga w parkowaniu. Korzystałam z innych parkingów ale Parking Okęcie na Szyszkowej 45 jest super. Polecam i pozdrawiam obsługę.

Edyta Zabłocka, październik 2020

Więcej opinii o naszym Parkingu Okęcie znajdziecie Państwo na google