Opinie z Google o Parkingu P45

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o Parking Okęcie:

Opinie Parking P45 Zdecydowanie polecam, wszystko przebiegło szybko i sprawnie, jeśli będziemy lecieć znowu z Warszawy na pewno skorzystamy ponownie.

Marcin R., Marzec 2023

Opinie Parking P45 Po raz kolejny skorzystałem z tego parkingu przy Okęciu. Rozsądna cena ale co najważniejsze doskonała i pomocna obsługa. Mimo że samolot spóźnił się o dwie godziny i był już środek nocy pan przyjechał szybciej niż ja dotarłem na miejsce odbioru. No super ! Z pewnością skorzystam ponownie oby była potrzeba.

Bernard Cymerman, Marzec 2023

Opinie Parking P45 Polecam parking na lotnisku Okęcie szyszkowa 45 z czystym sumieniem. Bardzo miły kontakt, miła obsługa. Ceny bardzo konkurencyjne. Transfer wręcz pod same drzwi lotniska. Jesteśmy bardzo zadowoleni i napewno skorzystamy w przyszłości.

Lidia Krasna, LMarzec 2023

Opinie Parking P45 Polecamy parking przy Okęciu. Parkujemy od wielu lat kilka razy w roku. Nigdy nie było żadnych nawet najmniejszych problemów na samym parkingu .Po wykonanym telefonie na lotnisku Okęcie szybko jest reakcja aby odebrać nas z lotniska .Personel jest zawsze sympatyczny i pomocny. Korzystamy tylko z tego parkingu.

Zbigniew Jakubczak, Marzec 2023

Opinie Parking P45 Korzystaliśmy z tego parkingu pierwszy raz i jesteśmy zadowoleni. Wszystko na czas. Bez stresu. Po zostawieniu samochodu zaraz transfer na lotnisko. Po przylocie, samochód do przewiezienia nas z lotniska był podstawiony w ciągu 15 minut. Polecamy. Jeśli będzie potrzeba pozostawienia samochodu w Warszawie na pewno wrócimy na Szyszkową 45.

Halina, Luty 2023

Opinie Parking P45 Pierwszy raz korzystaliśmy z usług parkingu i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Panowie obsługujący jak i kierowcy bardzo pomocni ,służący pomocą i zainteresowaniem. Napewno jeszcze będziemy z chęcią korzystać z Waszych usług. Dozobaczenia

Jolanta Borowiec, Luty 2023

Więcej opinii o naszym Parkingu Okęcie znajdziecie Państwo na google