Cennik parkingu P45 przy lotnisku Warszawa Okęcie

Wszystkich zainteresowanych naszym parkingiem, który zlokalizowany jest tuż przy lotnisku im. Chopina Warszawa Okęcie, zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Wśród naszej konkurencji wyróżniają nas wyjątkowo niska cena za postój długoterminowy, a także profesjonalna obsługa.

Dlaczego warto wybrać Parking P45?

W prowadzeniu parkingu mamy już 16 lat doświadczenia. Do tej pory obsłużyliśmy wielu zadowolonych klientów i zrealizowaliśmy jeszcze więcej transferów z i na lotnisko. Podchodzimy indywidualne do każdego klienta, dlatego tak chętnie do nas wracają. Posiadamy około 350 miejsc parkingowych i jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Oddając samochód pod naszą opiekę, nie musisz się niczym przejmować. Teren naszego parkingu jest solidnie ogrodzony, a nad bezpieczeństwem czuwa zespół profesjonalistów, w tym firma Solid Security. A to wszystko w konkurencyjnej cenie!

Jak szybko dokonać rezerwacji parkingu?

Dysponujemy dwoma opcjami rezerwacji miejsc parkingowych. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie:

  • 22 759 08 08,
  • 501 192 136,

lub skorzystać z naszego formularza rezerwacji online. Po wpisaniu daty wjazdu i wyjazdu z parkingu nasz system obliczy jaka będzie cena za parking którą należy zapłacić. Wyniesie ona dokładnie tyle i ani grosza więcej. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat - oferujemy transfer z i na lotnisko bezpłatnie!

Jeżeli wybierasz się w podróż z lotniska Warszawa Okęcie to zatrzymaj się na naszym parkingu - to się opłaca!