Parkowanie prawie na lotnisku - czy to nie przyjemna perspektywa? Szybko, sprawnie i przede wszystkim wygodnie przesiąść się z własnego samochodu niemal wprost do samolotu! Tak, to możliwe, choć może odrobinę bardziej złożone. Jeśli planujesz skorzystać z portu lotniczego Warszawa Okęcie, a jednocześnie oczekujesz, że szybko i wygodnie trafisz do terminalu pasażerskiego, a potem równie komfortowo wrócisz do domu po swojej podróży, najlepszym rozwiązaniem będzie pozostawienie samochodu na parkingu w sąsiedztwie lotniska. Korzyści takiego rozwiązania? Oto one!

Najlepiej dotrzeć na lotnisko własnym samochodem

Bo chyba nie chcesz czekać na autobus i martwić się, czy aby na pewno dotrzesz na lotnisko na czas. Taksówka? Jest całkiem wygodnym rozwiązaniem, jednak raczej drogim. Możesz także poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie na teren lotniska. Gdyby jednak nikt nie miał czasu, gdybyś nie chciał nadwyrężać uprzejmości bliskich lub pora dotarcia do portu lotniczego była np. nocna... Po prostu skorzystaj z własnego samochodu i pozostaw go na parkingu!

Myślisz Parking lotnisko Chopina, my mówimy bezpieczeństwo 

Już wiesz, że dojazd na lotnisko własnym samochodem to zdecydowanie najwygodniejsze, najszybsze, najsprawniejsze i najpewniejsze rozwiązanie. Tylko co dalej? Gdzie pozostawić samochód na czas podróży? Parking zlokalizowany w sąsiedztwie portu lotniczego będzie zdecydowanie najlepszą opcją. Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Wybierając nasz parking lotnisko Warszawa Okęcie, masz pewność, że Twoje auto będzie najlepiej chronione. Parking jest strzeżony przez całą dobę i podlega stałemu dozorowi wykwalifikowanych pracowników parkingu oraz załóg interwencyjnych firmy ochroniarskiej. Monitoring, solidne ogrodzenie oraz pełne oświetlenie parkingu jeszcze bardziej podnoszą jego walory w zakresie bezpieczeństwa. Zatem Twój samochód jest w 100% bezpieczny.

Wygoda

Tak, dotarcie na lotnisko własnym samochodem to zdecydowanie komfort. Dodatkowo parkowanie pojazdu w najbliższym otoczeniu lotniska, na solidnej, utwardzonej nawierzchni (żadnego błota i kałuż, które mogłyby ubrudzić Ciebie lub Twój bagaż), do tego przestronność miejsca gwarantująca brak problemów, na przykład przy wyciąganiu bagażu samochodu - wszystko to sprawia, że Tobie i Twoim bliskim jest jeszcze wygodniej. 

Transfer z parkingu pod terminal i spod terminalu na parking

Wygodę i pewność dotarcia na lotnisko na czas gwarantuje wliczony w cenę postoju na parkingu transport z parkingu pod terminal i - po powrocie - spod terminalu na parking.  Nie dźwigasz bagażu, nie martwisz się, czy zdążysz na samolot. Nasz parking dzieli od lotniska Okęcie zaledwie 7 minut jazdy komfortowym busem.

Szybka i łatwa rezerwacja miejsca parkingowego

Możesz zarezerwować miejsce na parkingu telefoniczne lub przez stronę internetową, korzystając z wygodnego, intuicyjnego w obsłudze formularza. W wielu przypadkach odpowiednio wcześniejsza rezerwacja miejsca postojowego bądź korzystanie z parkingu przez dłuższy czas (parkowanie długoterminowe) wiąże się z możliwością skorzystania z atrakcyjnych ofert cenowych czy promocji. Warto sprawdzić taką opcję!

Zero stresu w konkurencyjnej cenie

Parkowanie samochodu na parkingu zlokalizowanym w pobliżu lotniska to rozwiązanie naprawdę atrakcyjne cenowo, zwłaszcza w porównaniu z cenami innych rozwiązań (taksówka) oraz zaangażowaniem, jakiego owe rozwiązania wymagają. Samochód pozostawiony tuż przy lotnisku to pełnia wygody, spokojna głowa i zero stresu związanego np. z troską o bezpieczeństwo samochodu. Chyba przekonaliśmy Cię już do tego rozwiązania, prawda?

Posted on gru 11, 2018